Detail uživatele diskuzního fóra - vituscz

Datum prvního příspěvku
26.05.2013
Celkový počet příspěvků
87
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 84
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
wfl04rG5 54
iF6wLA8x 5 dáda74
cXS36IMI 4
C1ixfY7p 4 Miklik, xtreme
mXgJv6Rn 3
TR/F7xAO 2
OHnItlRB 2
nLZWCmhq 2
eBNglbw5 2
rXRs9oTf 1
goJbmfma 1
JSYkmA7+ 1
32SgjXpu 1
XfLm263P 1
avxmQj4c 1 pop
vFBvUkRJ 1
RSdMjB75 1

Ještě bych rád popřál Vondrisovi brzký uzdravení, v tv to vypadalo, že ho ta rána úplně vypnula.

kolina napsal:

Patří k našim nejlepším hráčům, svým nasazením strhne i ostatní, pro soupeře moc nepříjemný, musíme ho v Bohemce udržet ať to stojí co to stojí!            BOHEMKA DO TOHO!!! No a Matoušek, jak ...

Souhlasím, od začátku skvělá akce, kéž by takových bylo víc..

Huf s Matym v základu, to by nemuselo bejt špatný. Snad Karviný zatopíme.

Robert napsal:

Nikde jsem nenašel prohlášení klubu, že by Hůlka prodložil. Tak je to pravda či nikoliv?

Bylo to sdíleno jen jako obrázek na sociálních sítích Bohemky. Řekl bych, že přímo na přání Hůlise, ne každý si potrpí na velká oznámení. Na Instagramu jsem Lukášovi poblahopřál a poděkoval mi, tak to beru jako potvrzení přímo od zdroje :))

Komise rozhodčích:

"V 50. minutě utkání rozhodčí chybně nevyloučil hráče hostujícího družstva č. 39 za udeření soupeře hlavou do oblasti hlavy. Jednalo se o hrubou chybu ve spolupráci mezi rozhodčím, čtvrtým rozhodčím a asistentem rozhodčího."

Takže to máme druhou hrubou chybu po sobě proti nám, naštěstí snad tentokrát bez fatálních následků...

Klokan z Černošic napsal:

Já sedím přímo nad tím a jasně jsem to viděl, je to hrůza, je tam i ten blb na lajně, čtvrtý rozhodčí a všichni dělají, jako že nic. Jsou to ..... Doufám, že tento záběr ...

Hrůza, snad bude klučina v pohodě.. ale nedivme se, s tím co všechno prochází Chorýmu se tyhle věci budou opakovat dokud se to nebude řádně trestat.

Stačí vyhrát příští týden v Budějovicích a když Karviná a Zlín nevyhrajou, můžeme se v klidu připravovat na další sezónu..