Detail uživatele diskuzního fóra - Antonin3

Datum prvního příspěvku
07.08.2022
Celkový počet příspěvků
68
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 63
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
XrDeSlnB 50
d7tQt5xj 4
lOLzozIi 2
k643Lm2s 2
lmZyvHK8 2
p2yp+q9/ 2
5K0BL4ST 1
C0Q3DSN4 1
UtpeXEd9 1
UO/ImxCw 1
xZ55K1lG 1
ngx3PwHH 1

Klokan z Černošic napsal:

Antoníne, zkus mi to přeložit, nevím, co a proč píšeš:-)). Tedy pokud chceš, samozřejmě.

Co chces vedet aby hrac rekl co si mysli po zapase tomu sam neveris ani ty nemuzes kritizovat vedeni taky se mi nelibi co po zapase rikaj ptal jsem hracu proc takhle mluvi zasmali se a rekli to jasne usmevem coz jsem pochopil a ze tech hracu znam od kolebky kdy zacali z fotbalem

Antonin3 napsal:

Uz vidim jak hrac kritizuje trenera nebo spoluhrace za chyby pripada mi to jako kdyby jsi v praci kritizoval sefa nebo ostatni co adi na to rict asi jsi fotbalu moc nedal

A ty ostatni jak hulis matousek nebo dalsi taky mluvi zahadne

Klokan z Černošic napsal:

Já na něj byl tak nasranej, že jsem to ani nečetl. Tohle že řekl??? Tak to u mne skončil jako osobnost, hráč, který patřil u mne spíše k těm oblíbenějším. Nechápu, nulová sebereflexe!!!

Uz vidim jak hrac kritizuje trenera nebo spoluhrace za chyby pripada mi to jako kdyby jsi v praci kritizoval sefa nebo ostatni co adi na to rict asi jsi fotbalu moc nedal

rio napo napsal:

Až teď jsem si přečetl Křapku a nejsem si jistý, zda jsem byl na stejném zápase, který on popisuje. A tohle je věta, která by zasloužila tesat do kamene. Největší chyba byla pustit Trummera přímo doprostřed. ...

Rekl to lakonicky myslis ze by si sam rekl ze se na to dosty vyprdl

qwerd napsal:

Že nehraje Köstl, to nechápu taky. Ten si musel něco s Jardou udělat, nevidím žádnou jinou možnost, protože je určitě lepší, než celá naše defenziva. Kadlec je mladej a jedinej konstruktivní hráč v defenzivě, ale ...

Fotbal na nic ale svalit na obrance no nevim jak se to mysli goly sli vzdy od utoku a zalohy budejic tak kde dnes byli zaloznici v utoku nepodrzime balon kozak to dnes ne nezpracuje balon pusky ten uz je jablonci nevim proc nehraje huf rista dnes nic ale kdyz neni kvalita v zaloze tak stejne nic nevytvorime akorat to nakopnem a je to zpatky co na to rict nez vyhrat ted doma jinak …. 

doublefish napsal:

Máš na mysli člověka jménem Jiří Šimáně (nar. 1949), tajný spolupracovník STB č. 14554 s krycím jménem ROMAN? Ten, co do Slavie přivedl čínský komouše a chtěl tam přivést Ivana Horníka? To bychom mnozí z nás ...

ted je nebo bude v bolce

Body se ztratily davno na podzim doma ale i na jare jo kdyz nedame tak je tezke vse ubranit na nulu utocniku je dost ale goly malo a prunikove prihravky zadne a kdyz uz se povede tak nedame a nedame takže sevedomi na nule takže verim ze jsme si to vybrali letos a pristi sezona bude lepsi ale jestli tady budou hrat hraci tmave pleti to radsi budu hrat karty

kolina napsal:

Asi tak nějak... Popravdě řečeno nechápu že někdo stále volá po hráčích "tmavé pleti" teda já bych nic podle pleti nerozlišoval... Navíc, pár takových v Bohemce už bylo a nikdo z nich zde dlouho nevydržel... No, když už ...

Zaklad je vychovat si sve hrace a k tomu musi byt nastavena filozofie klubu ne porad nejake hostovani a kupovani predrazenych hracu a na to musi byt kvalitni treneri kteri maj vztach ke klubu a ne jenom za tezky prachy neco tu zkouset a myslim ze tady se zaspalo ale do budoucna se musi ty chlapi co zde hraji a maj chut dal pokracovat v klubu uz jako treneri to by se melo podchytit

Fan1905 napsal:

Naši konkurenti v boji o udržení a střední skupinu bojovali jako lvi a jako o život. Pokud to nebude i u nás, tak nemůžeme dobře dopadnout v následujících utkáních.

Myslim ze ty body se ztratily jinde ne zapasech ze slavii nebo spartou doma teplice budejky slovacko nebudu to vyjmenovavat ale chybelo nam stesicko pri zakonceni a pak se hraje jinak vloni nam to venku padalo a bylo to 4 misto a ted venku rekneneme ok ale doma nic nebo remiza a vzadu nula ale to nejde donekonecna ted jenom kdyby ty hraci dali pulku zahozenych sanci kde bysme byli tak to ted proste musime urvat a cekat nebo se pripravit na pristi sezonu ta bude zajimava jeste vic